welcome
Log in

I forgot my password

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 29 on Sat Sep 01, 2018 8:59 pm

search list/ И.В.

Go down

search list/ И.В.

Post by И.В. on Mon Sep 03, 2018 8:58 am

- Съпруг на Ивон - Мъж с положение в обществото, който сляпо вярва на съпругата си и я обича безрезервно. Женени са от скоро. Ако се намери такъв човек, ще се разберем допълнително, за подробностите. Отворена съм и за корекция в историята им, която съм нахвърлила в досието на Ивон.

- Любовник на Ивон - Мъж с огромна власт, който също може да е женен да има деца и т.н. За предпочитане по - зрял човек, който ще разполага с много власт. Ивон ще е привлечена именно от това в него, като в началото връзката им ще бъде чисто физическа, по очевидните причини. В последствие ще се развие в бурна смесица от чувства и... ако се намери желаещ за ролята, ще се уточним.

- Приятелка на Ивон - Жена, която ще е от малкото близки до нея и на която ще има доверие. Ще излизат заедно, ще пазаруват, ще обикалят света... Изобщо ще правят всичко, което жените обожават.

- Ивон има РR агенция - ако някой желае да бъде представен в най - добрата си светлина, да прави най - нашумелите партита и събития, спокойно може да я потърси. Също така ако някой си търси работа  в тази област, може да заповяда при нея...

- Ако някой има идея за нещо - приемам предложения...
За сега това...

И.В.

View user profile

Back to top Go down

Re: search list/ И.В.

Post by savannah' on Mon Sep 03, 2018 9:29 am

И.В. wrote:- Съпруг на Ивон - Мъж с положение в обществото, който сляпо вярва на съпругата си и я обича безрезервно. Женени са от скоро. Ако се намери такъв човек, ще се разберем допълнително, за подробностите. Отворена съм и за корекция в историята им, която съм нахвърлила в досието на Ивон.

- Любовник на Ивон - Мъж с огромна власт, който също може да е женен да има деца и т.н. За предпочитане по - зрял човек, който ще разполага с много власт. Ивон ще е привлечена именно от това в него, като в началото връзката им ще бъде чисто физическа, по очевидните причини. В последствие ще се развие в бурна смесица от чувства и... ако се намери желаещ за ролята, ще се уточним.

- Приятелка на Ивон - Жена, която ще е от малкото близки до нея и на която ще има доверие. Ще излизат заедно, ще пазаруват, ще обикалят света... Изобщо ще правят всичко, което жените обожават.

- Ивон има РR агенция - ако някой желае да бъде представен в най - добрата си светлина, да прави най - нашумелите партита и събития, спокойно може да я потърси. Също така ако някой си търси работа  в тази област, може да заповяда при нея...

- Ако някой има идея за нещо - приемам предложения...
За сега това...

нещо от тези двете може би 

View user profile

Back to top Go down

Post by И.В. on Mon Sep 03, 2018 9:31 am

И за двете? Вземам те, за което поискаш.

И.В.

View user profile

Back to top Go down

Post by savannah' on Mon Sep 03, 2018 9:31 am

чудесно <3

View user profile

Back to top Go down

Post by ezarah. on Fri Sep 07, 2018 5:37 pm

И.В. wrote: - Ивон има РR агенция - ако някой желае да бъде представен в най - добрата си светлина, да прави най - нашумелите партита и събития, спокойно може да я потърси. Също така ако някой си търси работа  в тази област, може да заповяда при нея...

Аз се кандидатирам също за тук
ezarah.

View user profile

Back to top Go down

Post by И.В. on Fri Sep 07, 2018 6:25 pm

Чудесно, на твое разположение съм.

И.В.

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content