welcome
Log in

I forgot my password

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 29 on Sat Sep 01, 2018 8:59 pm

We were not made to please princes. | + leviathan

Go down

We were not made to please princes. | + leviathan

Post by savannah' on Mon Sep 03, 2018 2:08 pm

Хладната вода обгръщаше нежното й тяло, карайки го да потръпва от удоволствие. Наоколо бе тихо, като изключеше звука, който сама причиняваше при съприкосновението си с гладката повърхност на езерото. Наслаждаваше се на малкото откъсаното от двореца време, през което не бе дъщерята на семейство Дювал, а просто момиче. Чудеше се какъв щеше да е животът й, ако не се бе родила в аристократичен род? Вероятно щеше да е много по-щастлива, дори и да не разполагаше с материалното удобство на сегашния си живот.
Натрапчивото усещане, че е наблюдавана я накара да вдигне поглед към брега. Слънцето блестеше право в очите й, но успя да различи чертите на висок мъж. Сигурно е някой от стражата, помисли си с досада, и доплува бавно до брега. Дантелената й рокля висеше захвърлена на един малък, нещастен клон. 
- Желаете ли да се присъедините, сър? - извика почти подигравателно, отпускайки главата си назад отново, сякаш отговорът не я интересуваше прекалено много. Може би трябваше да бъде предпазлива, но беше прекалено трудно да мисли сериозно в такъв момент.

View user profile

Back to top Go down

Re: We were not made to please princes. | + leviathan

Post by leviathan; on Mon Sep 03, 2018 5:41 pm

Съненият ден преваляваше зад хълма. Лагерът започваше да оживява бавно. Войните се завръщаха от патрул, а жените им излизаха от шатрите, за да ги посрещнат с топли обятия и деца на ръце. Семейната идилия, която Карл никога не бе имал го изгони от бърлогата му и той пое по пътеката към вира. По това време перачките вече се бяха прибрали по домовете си, хлапетата отдавна се бяха затрили към града, тоест, наоколо жива душа нямаше.
Той се спусна по полегатото, и свали ризата си, но за негова лоша изненада, забеляза, че вирчето бе заето от непозната жена.

- Не искам да ви компрометирам името. - отвърна той, готов да си тръгне.

Every carpet, every floor,everywhere I look, I fall.Climbing up the walls.I'm climbing up the walls.What goes on behind these doors I'll keep mine and you'll keep yours.We all have our secrets we all have our secrets ♛ by endlesslove.
leviathan;

View user profile

Back to top Go down

Post by savannah' on Mon Sep 03, 2018 6:48 pm

- Откъде знаете името ми, сър? - звучното "р" прозвуча почти еротично. Но нямаше нищо подобно в тона й, напротив, появиха се различни нюанси на страх, предпазливост и бдителност. Можеше да се закълне, че не бе виждала този мъж никога преди, не и сред редиците на баща си. Но считайки по свалената риза, вероятно бе дошъл по същата причина като нея и не можеше да намери една очевидна причина да се страхува от него.
Изправи се на пръсти във водата, която вече едва покриваше гърдите й. Косата й бе мокра и капчици се стичаха от нея по лицето й, очите й блестяха с непознат блясък до сега. Беше дръзка, смела, нищо общо с ролята на примерна дъщеря, която играеше и която толкова мразеше.
- Щом няма да се присъедините, аз ще продължа със заниманието си - и се отпусна по гръб върху водната повърхност, позволявайки слънчевите лъчи да галят тялото й.

View user profile

Back to top Go down

Post by leviathan; on Mon Sep 03, 2018 7:00 pm

- Не го знам, но ако си имате взимане-даване с мен, всички ще го научат. - доволно заяви Карл, сякаш неговата репутация на въстаник бе огромен повод за гордост.
Жената не изглеждаше притеснена от неговото присъствие, дори напротив, държеше се така, като че ли се закачаше нарочно с него. Обикновено, щом той наближеше някоя дама, тя бягаше с крясъци. Странното в случая бе, че Карл не бе наранил, нито изнасилил нито една жена. Всъщност, той таеше безмерно уважение към евиния род.
- Разбира се. Продължавайте. Има друг вир по-нагоре. Ще ида там.

Every carpet, every floor,everywhere I look, I fall.Climbing up the walls.I'm climbing up the walls.What goes on behind these doors I'll keep mine and you'll keep yours.We all have our secrets we all have our secrets ♛ by endlesslove.
leviathan;

View user profile

Back to top Go down

Post by savannah' on Mon Sep 03, 2018 7:05 pm

- Какво трябва да означава това? - провикна се след него. Беше озадачена от безсрамното му и същевременно уважително поведение. Не се възползва от предложението й, а се съмняваше, че повечето мъже имаха самообладанието да й откажат. Доплува съвсем близо до брега, протягайки глава нагоре, за да срещне погледа му. 
- Не искам да ви гоня. Ще изляза, щом ви смущава присъствието ми - и без да чака да се обърне, Савана излезе от водата, а капчиците вода се стичаха по голото й тяло. Без никакъв срам отиде до захвърлената си рокля и с няколко ловки движения я навлече върху мокрото си тяло. 
- Ще ми помогнете ли? - обръщайки му гръб, даде ясната идея, че има нужда от помощ с малките копченца по гърба на роклята.

View user profile

Back to top Go down

Post by leviathan; on Mon Sep 03, 2018 8:33 pm

- Каквото казах, мисля, че не съм толкова поетичен, че да не ме разбирате. - отвърна Карл и потегли бавничко по билото на хълма. След себе си чуваше женския глас, който редеше някакви слова, ала той не се обърна. Долови шумоленето на водата, което тялото й бе създало, когато излизаше, но дори и тогава не извърна глава, макар много мъже да биха. Той не беше от многото мъже.

- Бих, но не мисля, че ще се справя.

leviathan;

View user profile

Back to top Go down

Post by savannah' on Mon Sep 03, 2018 9:05 pm

Не можа да скрие изненадата си, примесена с известна доза раздразнение. Савана бе преди всичко принцеса, свикнала да угаждат и на най-малките й прищявки и макар да не бе разглезена, отказът на мъжа й подейства отрезвяващо. Чудеше се дали да се засмее на думите му или да се ядоса. 
Все пак остави платът да виси, разголвайки целия й гръб. Нямаше да се справи с копчетата сама, а не искаше да повтаря молбата си. 
- Очевидно не знаете как да се държите с една дама - извика подире му, а след това просто тръгна след него, осъзнавайки нелепото си държание.

View user profile

Back to top Go down

Post by leviathan; on Tue Sep 04, 2018 8:06 am

- Oчевидно да. - потвърди със задоволство Карл, когато забеляза киселата физиономия на госпожицата. Сигурно беше някоя местна принцеса, която живееше под стъклен похлупак и бе успяла да избяга от стражите си.

leviathan;

View user profile

Back to top Go down

Post by savannah' on Tue Sep 04, 2018 9:24 am

- Няма нужда да сте толкова самодоволен - изрече право в лицето му, след като успя да го настигне. Цялата й рокля бе опръскана с кал, отвсякъде висяха стръкчета трева, сякаш се е въргаляла по земята, а непокорните къдрици се бяха извадили от прилежно прибрания кок. Не приличаше на принцеса, но за щастие успяваше да се държи точно като такава. 
- Не съм ви виждала преди, не сте от стражата на баща ми? 
"Савана, какво правиш? Тръгни си оттук веднага! Този мъж може да те убие с едно мигване на окото" Игнорира досадното предупреждение в главата си и остана на мястото си.

View user profile

Back to top Go down

Post by leviathan; on Tue Sep 04, 2018 12:23 pm

Игнорира думите й така, сякаш не ги бе изрекла и свали панталона си без капка свян, след което скочи във вира с едно грациозно цопване.
-Може да съм страж, за който не знаете.. И да ви следя тайно. - пошегува се той и се гмурна под водната повърхност.

leviathan;

View user profile

Back to top Go down

Post by savannah' on Tue Sep 04, 2018 12:57 pm

Звънкият й смях се разнесе в настъпилата тишина, която бързо бе прекъсната от гмуркането на едрото му тяло във водата. Искаше да го последва, но той ясно й бе показал, че не желае компанията й. Затова ли тя го преследваше толкова ожесточено? Взе хвърлените панталони и сгъвайки ги прилежно на две ги размаха пред очите му. 
- Ако си ги искаш обратно, ще трябва да ми кажеш името си - извика, отдалечавайки се няколко крачки от малкия вир, с надеждата, че може да побегне по всяко време, оставяйки го полугол.

View user profile

Back to top Go down

Post by leviathan; on Tue Sep 04, 2018 7:16 pm

- Не ми пречи да ходя без дрехи, принцесо. Не крия нищо от никого. - обяви Карл, след като подаде глава над водата. Това момиченце си търсеше белята, но Белами беше достатъчно костелив орех, че да не направи онова, което тя очакваше, дори напротив.
- Облечи ги, много ще ти отиват. Твоята нежна кожичка може да хване обрив от грубите материи.

leviathan;

View user profile

Back to top Go down

Post by savannah' on Tue Sep 04, 2018 8:20 pm

- Не ме наричай принцесо, моля - добави учтивото местоимение, за да компенсира раздразненият си тон. Не скри любопитния си поглед, когато мъжът се съблече пред нея - рядко й се отдаваше възможността да види голо мъжко тяло, пък и не бе от срамежливите. 
- Няма да ти доставя това удоволствие - озъби се насреща и захвърли панталоните, осъзнавайки жалкия си опит да го впечатли. Може би беше време да си върви.

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics