welcome
Log in

I forgot my password

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]

Most users ever online was 29 on Sat Sep 01, 2018 8:59 pm

it's all about good friends and good shopping | + И.В.

Go down

it's all about good friends and good shopping | + И.В.

Post by savannah' on Mon Sep 03, 2018 7:10 pm

- Накара ме да дойда чак до тук - изсумтя през усмивка Савана, докато излизаше от скромната си кола. Благодарение на нея можеше да се скита из улиците на Париж необезпокоявана от журналистите, които дори и тук бяха успели да надушат присъствието й. 
Приближи се, обгръщайки с една ръка жената пред нея. Уханието на скъп парфюм се носеше навсякъде.

View user profile

Back to top Go down

Re: it's all about good friends and good shopping | + И.В.

Post by И.В. on Mon Sep 03, 2018 7:35 pm

- Точно така.

- И няма да се извинявам за това! - Отстъпих крачка назад и я разгледах преценяващо от глава до пети.
- Изглеждаш ослепително. - Рядко някой изтръгваше подобни думи от мен, но днес бях в изключително добро настроение. Очакваше ме невероятен ден и нямаше причина да е друго.
- Отслабнала си. - Отбелязах одобрително. Беше минал поне месец от последната ни среща и промяната бе наистина видима, за да си премълча похвалите.

И.В.

View user profile

Back to top Go down

Post by savannah' on Mon Sep 03, 2018 8:11 pm

- Знаеш как да правиш комплименти - тактично пропусна последните й думи. Да, беше отслабнала, но противно на очакванията не намираше нищо хубаво в това. Не се хранеше редовно, заради всички онези кошмари, които я спохождаха, както и депресията, в която бе изпаднала. Нищо чудно този ден да й внесе малко свежи сили. 
- Какви планове имаш за мен?

View user profile

Back to top Go down

Post by И.В. on Mon Sep 03, 2018 8:38 pm

Може би грешката ми бе в това, че не си изключих телефона по - рано, но бях твърдо решена да се забавлявам днес и нямаше да допусна на нищо да смущава деня ни.

Натиснах страничното копче на устройството и го прибрах в чантата си, а когато погледнах към Савана все едно нищо не се бе случило.

- Какво ще кажеш да започнем с нещо отпускащо... - Не беше въпрос всъщност, защото бях планувала целия ден до последната секунда и ако исках да ни остане време за всичко, трябваше да тръгваме сега.
- Наех кола... - Отдръпнах се крачка в страни, разкривайки й пълната гледка към лъскаво черна лимузина, която щеше да ни откара където пожелаем. А междувременно, можехме да се успокоим... или поне аз с чаша шампанско.

И.В.

View user profile

Back to top Go down

Post by savannah' on Mon Sep 03, 2018 9:08 pm

- Отново ме оставяш без избор, скъпа - натърти на последната дума. Вярно, че й беше приятелка, но също така работеха заедно и точно тази част от характера й понякога трудно успяваше да преодолее. Все пак не успя да сдържи усмивката си при вида на луксозната кола, а оцени шампанското, като наля две чаши, съответно за нея и компанията й. 
- Може ли да чуя плана ти или до последно ще ме държиш в неведение? - изрече на един дъх и се отпусна на кожената седалка, а отнякъде се чуваше успокоителна музика.

View user profile

Back to top Go down

Post by И.В. on Mon Sep 03, 2018 9:26 pm

- Всъщност планът не е много по - различен от всеки друг път. Набелязала съм няколко магазина, които да щурмуване, после може да хапнем някъде или да продължим с нещо по - силно от това. - Посочих с очи бутилката с шампанско, която отново се бе озовала в кофичката за лед.
- Лично аз не бих отказала няколко коктейла... Но първо пазара... Не съм посещавала Париж от месеци.

И.В.

View user profile

Back to top Go down

Post by savannah' on Tue Sep 04, 2018 9:32 am

- Говориш прекалено бързо, а все още е прекалено рано, за да осмисля всичко. 
Ивон освен нейна приятелка, беше и съдружник в работата й, доста често се налагаше да се осланя на нейните способности и можеше категорично да заяви, че притежаваше всичко, което е необходимо, за да води своята агенция. Уважаваше я, но в моменти като този я намираше за изключително дразнеща с манията си да контролира всяка една минутка от ежедневието й. 
- Нямам желание за пазаруване - заяви замислено, осъзнавайки каква бомба е хвърлила и дори не искаше да среща разярения й поглед. Така или иначе знаеше, че ще отидат, каквото и да говореше тя.

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics